Ürün Sepetinize Eklendi !

Kategoriler

0
  • DE
  • US
  • RU
  • TR
  • TL
  • $
Pasta Malzemelerine Dair Her Şey...
Hakkımızda

Pasta ve çikolata ekipmanları konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz,

Antalya Coşkun Pastacılık Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. ve Pastem ® markası ile 2008 yılından itibaren özellikle yüksek kaliteli ekipman, gıda ve gıda makineleri tedarikçisi olarak sektörde önemli bir konum elde etti.

Tüm tecrübemizi, müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler sunma amacına hizmet etmek için kullanıyor ve online satış sistemi ile Türkiye’nin her bölgesinden müşterileri ile iletişim kurmayı ve ihtiyaçlarını en kısa sürede temin etmeyi amaçlıyoruz.

Pastacılık ekipmanları tedariki ile başladığı iş hayatına bugün, oteller pastaneler, restoranlar, cateringler, kamu işletmeleri, endüstriyel üretim tesisleri ve marketlere profesyonel ekipmanlar sunarak devam ediyor.

Kurulduğundan bu yana, sektörün önde gelen üretici firmaların temsilciliği ve distribütörlüğünü yürüten firmamız imalat donanımları, pastane ve servis ekipmanları sektöründe proje-satış departmanı ve tecrübeli kadrosu ile sektörde ki en son gelişmeleri sizlere sunmayı hedefliyor.

Şirketimiz bir çok işletmenin çözüm ortağı oldu. Yerli ve yabancı bir çok kuruluş için de aynı hizmeti sürdürüyoruz.

Amacımız; Müşterilerimiz ile omuz omuza çalışarak sektörde ki yenilikçi ve yaratıcı ekipmanlarla, pasta, çikolata ve endüstriyel mutfak ekipmanları alanında çözümler geliştirmek, müşterilerimize sorunlarında yardımcı olmak ve yeni fikirlerine farklı bir bakış açısı katmaktır.

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et