DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR

Tükeniyor
0 Değerlendirme
SKU ST005447
Stok 4
Paylaş:
0 saat 8 dk 51 sn içinde sipariş verirseniz BUGÜN kargoda
Whatsapp
Image
Ücretsiz Kargo
10.000 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo

Ürün Açıklaması

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR, tatlı tasarımlarına metalik gümüş dokunuşlar eklemek isteyen şefler ve ev pastacıları için özel olarak geliştirilmiştir. Ürünün 8 mm çapındaki yuvarlak formu, kurabiye ve kek yüzeylerinde dengeli bir dizilim oluşturarak görsel bütünlüğü destekler.

250 gramlık ambalajıyla hem küçük ölçekli denemeler hem de düzenli mutfak üretimleri için yeterli miktarda malzeme sunar. Coşkun Pastacılık tedariğiyle sunulan bu dekoratif şeker, pasta ve cupcake süslemelerinde pratik bir kullanım imkanı tanır.

DR. GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR, pastacılık ve dekorasyon çalışmalarında gümüş rengi ve 8 mm boyutundaki boncuk şekliyle şık sunumlar hazırlamanızı sağlar. 250 gramlık paket içeriğiyle sunulan bu profesyonel pastacılık ürünü, kurabiyelerden yaş pastalara kadar geniş bir yelpazede estetik detaylar oluşturmanıza imkan tanır.

Kısa Avantajlar

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR kullanmanın getirdiği başlıca pratik avantajlar şunlardır:

  • 8 mm ölçüsündeki standart boncuk taneleri sayesinde tatlı yüzeylerinde simetrik ve düzenli süslemeler yapabilirsiniz.
  • 250 gramlık ambalaj miktarı ile tariflerinizde kolayca ölçüm yapabilir ve ihtiyacınız kadar malzeme tüketebilirsiniz.
  • Gümüş renkli dış yüzeyi sayesinde kurabiye ve yaş pastalara hızlıca metalik ve ışıltılı bir hava katabilirsiniz.
  • Farklı konseptlerdeki kutlama pastaları ve nişan kurabiyelerinde dikkat çekici detaylar oluşturabilirsiniz.
  • DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR, ürün adında ve doğrulanmış kaynaklarda belirtilen asıl görevi yerine getirmek sırasında ürün tipine uygun ve anlaşılır bir seçenek sunar.
  • Şeker Ve Drajeler grubundaki bu ürün, profesyonel hazırlık planında model ve varyant ayrımını görünür kılar.

Öne Çıkan Özellikler

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürününün sahip olduğu ayırt edici teknik ve fiziksel nitelikler:

  • DR.GUSTO markasının kalite standartlarına uygun olarak formüle edilen güvenilir dekoratif şeker içeriği.
  • Tam 8 mm çap ölçüsüne sahip, homojen yuvarlak boncuk formlu tasarım.
  • Göz alıcı gümüş renk kaplamasıyla dikkat çeken estetik yüzey yapısı.
  • 250 gr net ağırlık seçeneği sunan pratik ve korunaklı ambalaj yapısı.
  • Ürün adı: DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR.
  • Stok kodu: ST005447.

Teknik Özellikler

Ürün AdıDR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR
Stok KoduST005447
Barkod8682109910712
KategoriGıda Ürünleri > Şeker Ve Drajeler

Kullanım Alanları

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürününü farklı mutfak uygulamalarında ve çeşitli tatlı türlerinde güvenle değerlendirebilirsiniz:

  • Doğum günü pastaları, düğün pastaları ve özel kutlama pastalarının dış yüzey kaplamalarında dekoratif amaçlı.
  • Butik fırınlarda hazırlanan şeker hamurlu kurabiyelerin üzerinde parlak detaylar oluşturmak için.
  • Cupcake ve muffin kremalarının üzerine serpiştirilerek yapılan hızlı ve şık sunum hazırlıklarında.
  • profesyonel pastane ve fırın ekipleri, DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürününü ürün adında ve doğrulanmış kaynaklarda belirtilen asıl görevi yerine getirmek bağlamında kullanabilir; ürünün başlığındaki ayırt edici bilgiler çalışma planıyla birlikte değerlendirilir.
  • kafe, restoran ve otel mutfakları, DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürününü ürün adında ve doğrulanmış kaynaklarda belirtilen asıl görevi yerine getirmek bağlamında kullanabilir; ürünün başlığındaki ayırt edici bilgiler çalışma planıyla birlikte değerlendirilir.

Kutu İçeriği

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR siparişinizde paket içeriği şu parça ile gönderilir:

  • 1 Adet DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR (ST005447)
  • DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürününden oluşan paket.

Sık Sorulan Sorular

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR hangi alanlarda süsleme amaçlı kullanılabilir?

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR, yaş pastalar, butik kurabiyeler, cupcake ve muffin gibi çeşitli unlu mamullerin yüzey dekorasyonunda güvenle kullanılabilir. 8 mm boyutundaki gümüş renkli boncuklar, özellikle şık ve ışıltılı konsept tasarımlarında tatlılara estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla tercih edilir.

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ambalaj miktarı ne kadardır?

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR ürünü, 250 gramlık ambalaj seçeneğiyle mutfaklara sunulmaktadır. Bu gramaj bilgisi, hem evdeki butik pastacılık çalışmalarında hem de profesyonel işletmelerin küçük ölçekli süsleme ihtiyaçlarında yeterli miktarda dekoratif malzeme sağlar.

Sipariş verdikten sonra kargo ve teslimat süreci nasıl ilerler, tüm Türkiye'ye gönderim yapılıyor mu?

Evet. Coşkun Pastacılık üzerinden verilen siparişler, ürün tipine uygun şekilde hazırlanarak Türkiye genelindeki teslimat adreslerine kargoyla gönderilir. Sipariş kargoya teslim edildiğinde paylaşılan takip bilgileri üzerinden gönderinin hareketleri izlenebilir. Güncel kargo ücreti, taşıma seçeneği ve teslimat koşulları sipariş adımında görüntülenir.

Kargo ve İade Bilgileri

DR.GUSTO BONCUK ŞEKER GÜMÜŞ 8 MM 250 GR siparişi, ürün tipine uygun şekilde hazırlanarak Türkiye genelindeki teslimat adreslerine gönderilir. Sipariş kargoya teslim edildiğinde paylaşılan takip bilgileri üzerinden gönderinin hareketleri izlenebilir. Güncel kargo ücreti, taşıma seçeneği ve teslimat koşulları sipariş adımında görüntülenir. İade talebinde ürünün kullanılmamış, ambalajının ve sipariş belgelerinin korunmuş olması değerlendirmeyi kolaylaştırır; güncel koşullar için Coşkun Pastacılık iade politikası esas alınır.

Benzer Ürünler

aynı ürün grubu kategorisindeki ilgili seçenekleri karşılaştırarak kullanım amacınıza uygun ürünü daha kolay belirleyebilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri